openingstijden van onze wolwinkel
augstus:
- woensdag 16 augustus van 19.00 t/m 21.30 uur
- vrijdag 18 augustus van 9.30 t/m 13.00 uur
- dinsdag 22 augustus van 13.30 t/m 16.30 uur
- dinsdag 29 augustus van 19.00 t/m 21.30 uur
Je kunt ook online bestellen en je weborder thuis laten bezorgen met DHL, of ophalen uit de lockers in de winkeltuin wanneer het jou uitkomt.
De wolwinkel van Studio Belovely is niet meer op vaste dagen en tijden open. Door het overweldigende succes van de haakvakanties en -weekenden ben ik niet altijd beschikbaar voor de winkel.
Ik zet per maand de openingsdagen en -tijden op de website. Daar kunnen altijd nog spontane last-minute openingen bij komen. Ik laat ook via Facebook, Instagram en de nieuwsbrief weten wanneer de winkel open is.
Je kunt wel altijd online bestellen en je pakje ophalen uit de lockers in onze winkeltuin, of laten verzenden met DHL. Ik heb altijd vervanging om de weborders in te pakken.
Wil je tussendoor langskomen? Bel of app me gerust even of ik er ben, dan ben je van harte welkom.